Merch

Pokud se chcete na putování vybavit třeba tričkem s potiskem Via Czechia nebo si ozdobit batoh nášivkou, jste tu správně! Označení na stezkách Via Czechia vám na cestě pomůže potkat se s podobně zaměřenými poutníky, vyměnit si zkušenosti a navázat nové známosti.

 

Trička s potiskem Via Czechia
Díky spolupráci s českým výrobcem triček CityZen se můžete na putování vybavit originálním tričkem. A proč právě CityZen? Bavlněná trička jsou příjemná na nošení a mají unikátní úpravu, díky které na nich není vidět pot, odolávají špíně a snižují tělesný pach. I po týdenním vandru si tak budete připadat jako lidé a nebudou si od vás odsedávat v restauraci nebo ve vlaku 🙂
Trička lze objednávat v eshopu zde
.

 

Klíčenky, placky, magnety,…
Na vaší cestu se můžete vybavit odznakem (plackou) se spínacím špendlíkem, pořídit si klíčenku, magnet nebo stylový otvírák. K dispozici jsou dvě grafické varianty a různé velikosti od 37 do 50 mm.
Objednat lze na eshopu zde

Nášivka/nažehlovačka s logem
Poutníci po stezkách Via Czechia si mohou pořídit nažehlovací nášivky s logem Via Czechia – na batoh, bundu, cyklobrašnu nebo třeba jako hezký dárek. Velikost nášivky je 9×4,5 cm.
K objednání na e-shopu Clever Minds
.